Nasıl Üye olabilirim?
Üye olmak için sadece “Üye ol” linkine tıklayarak istenen bilgileri girmeniz yeterlidir. Üyelik ücretsizdir. Bir kez üye olduktan sonra “Giriş Yap” linkini kullanarak giriş yapabilirsiniz. Üyelik sayesinde sezon açılışlarından, yeni ürünlere, size özel sunulacak kampanya, indirim ve promosyonlardan haberdar olabilirsiniz.

Üyelik bilgilerimiz güncellemeli miyim?
Üyelik bilgilerinizin güncel ve doğru olması size ulaşabilmemizi ve özel kampanyalarımızdan faydalanabilmenizi sağlayacaktır.

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?
Üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Fakat size özel kampanyalarımızdan faydalanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Kayıt olduğum e-posta adresini unuttum, ne yapmam gerekiyor?
Kayıtlı e-posta adresinizi unuttuysanız telefonlarımızdan arayarak Online destek hattımızdan yardım alabilir veya yeni bir e-posta adresi ile sistemde yeni bir üyelik yaratabilirsiniz. Bunun için “Nasıl üye olabilirim” maddesine bakabilirsiniz.

www.kibriscikolatadunyasi.com’ da Alışveriş güvenli mi?
kibriscikolatadunyasi.com ‘da siz keyifli ve avantajlı alışveriş deneyimini yaşarken güvende olmanız bizim için önemli. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılacak ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmayacaktır.